לתרומה
חפש
דף הבית
הודעות הדוברת

באים מאהבה - ערב התרמה בהשתתפות אמנים ל"תנו לילדים את העולם" על שם מירי שטרית

13/05/2007

הקרן הוקמה בישראל לפני כחמש עשרה שנה לזכרה של מירי שטרית ז"ל, בתם של רות ומאיר שטרית , שר הבינוי והשיכון. במסגרת הקרן יוצאים ילדים חולי סרטן במצב מחלה מתקדם לשבוע נופש עם בני משפחתם בכפר הילדים באורלנדו. הכפר המיוחד מותאם לצרכי הילדים וכולל סיוע רפואי של צוות אחיות ורופאים, בצד מתקני שעשועים ודמויות מסרטים מצוירים. עד היום, השתתפו בפרויקט הישראלי כ- 400 משפחות.
הקרן הינה חלק מקרן עולמית אשר יוזמת פעילות מקבילה בכל העולם. בזכות הקרן , ישראל מובילה במספר המשפחות הרב ביותר הזוכות בחוויה המשמעותית הזו לכל המשפחה.

רות שטרית אמרה כי "נסיעה זו מהווה חוויה מלכדת ביותר למשפחה והיא אף לעיתים החוויה היחידה החיובית ולעיתים האחרונה, המשותפת של הילדים החולים עם בני משפחותיהם, שכן במהלך כל השנה עסוקים בני המשפחה בהתמודדות יומיומית עם המחלה. מאמצי הגיוס נועדו לאפשר לכל משפחה שפונה לקרן להיות חלק ממפעל ייחודי זה ולהמנע מהמתנה ממושכת שלעיתים אינה אפשרית לילדים אלה, בגלל מצב המחלה המתקדם".

מירי זיו, מנכ"ל האגודה למלחמה בסרטן אמרה כי "התרומות שנאספו לקראת האירוע יאפשרו את המשך קיומו של הפרויקט החשוב ויסייעו לקדם את המטרות אשר לשמן קמה האגודה למלחמה בסרטן, בעד החולים ונגד המחלה".

 

 © כל הזכויות שמורות לאגודה למלחמה בסרטן בישראל