לתרומה
חפש
דף הבית
הודעות הדוברת

חתימה על עצומה בינלאומית למאבק בסרטן

14/07/2011

חתמו על העצומה

עד עתה חתמו למעלה מ- 6,000 איש

העצומה קוראת לממשלת ישראל ולממשלות ברחבי העולם להשקיע יותר משאבים במאבק במחלות הסרטן ולפעול, בין היתר, כדי:

bul11

להוריד משמעותית צריכת מוצרי הטבק, שעורי השמנת-יתר ורמות צריכת האלכוהול.

bul11 לשפר שיעורי אבחון מוקדם של מחלות הסרטן ונגישות לאמצעי אבחון יעילים.
bul11 לאפשר טיפול עדכני מתאים ותוכניות שיקום לחולים.
bul11 לשפר את הטיפול התומך ולדאוג לאמצעי טיפול יעילים בכאב לחולי סרטן.
לחצו כאן לחתימה על העצומה

 

 

מטרת ארגון הסרטן הבינלאומי, המוביל את המהלך יחד עם אגודות בינלאומיות נוספות, היא להחתים לפחות מיליון איש על העצומה (מתוכם לפחות 10,000 חתימות בישראל).

 

העצומה תוגש לאסיפה הכללית של האו"ם בניו-יורק, בישיבה רמת דרג, שתתקיים לראשונה בספטמבר בנושא מניעה ואבחון מחלות שאינן מדבקות (ובכללן סרטן), בהשתתפות ראשי מדינות ומנהיגים מכל העולם, במטרה לקבוע קווים מנחים למדיניות עולמית להתמודדות עם מחלות אלו. 

מירי זיו, מנכ"ל האגודה למלחמה בסרטן, נפגשה לא מכבר בניו-יורק עם שגריר ישראל באו"ם, רון פרושאור, במסגרת השתתפותה של זיו במפגש בינלאומי, שיזמה האגודה האמריקאית לסרטן (ACS).

 

זיו נבחרה על-ידם כשגרירה לפעילות גלובלית, במטרה לקדם את המאבק במחלות הסרטן, יחד עם שגרירים נוספים, שנבחרו מכ- 44 מדינות שונות. 

מירי זיו ורון פרושאור

מירי זיו, מנכ"ל האגודה למלחמה בסרטן, בפגישה עם שגריר ישראל באו"ם, רון פרושאור

"הצגת העצומה בכנס האו"ם המיוחד שיתקיים בספטמבר 2011 היא ההזדמנות להתקדם צעד נוסף במאבק בסרטן והזדמנות להשפיע על מהלכים כלל עולמיים, תוך דיון שאינו פוליטי ונוגע לכל אזרחי העולם", אומרת מירי זיו, מנכ"ל האגודה למלחמה בסרטן וחברת הוועד המנהל של ארגון הסרטן הבינלאומי ה-UICC. "האגודה למלחמה בסרטן קוראת לציבור בישראל לחתום ולשלוח את העצומה לחתימת כל החברים והמכרים, על מנת להצטרף למאבק העולמי ולהשפיע. האגודה, המייצגת את ארגון הסרטן הבינלאומי בישראל, תצרף את כל החתימות מישראל לעצומה העולמית".