לתרומה
חפש
דף הבית
הודעות הדוברת

שאלון הערכה עצמי בעמוד הפייסבוק החדש של האגודה למלחמה בסרטן

14/08/2011

פייסבוק

האגודה למלחמה בסרטן - לחיים בריאים 

תעשו לנו   

האם אתם מנהלים אורח חיים בריא?

שאלון הערכה עצמי בעמוד הפייסבוק החדש של האגודה למלחמה בסרטן

עלה לאוויר עמוד הפייסבוק החדש של האגודה למלחמה בסרטן - לחיים בריאים. הפעילות ברשת החברתית תתמקד בחשיבות השמירה על אורח חיים בריא, ובהעלאת המודעות בציבור לדרכי המניעה ולאבחון מוקדם במחלות בהן הוא עשוי לשפר משמעותית את שיעורי הריפוי.

 

בעמוד החדש מעדכנת האגודה למלחמה בסרטן מידע על הדרכים המסייעות להפחתה משמעותית של הסיכון לחלות בסרטן: הימנעות מעישון, הקפדה על ביצוע פעילות גופנית ועל תזונה נכונה, חשיפה "חכמה" בשמש, הימנעות ממסרטנים סביבתיים והגבלה של צריכת אלכוהול. הגולשים גם ייחשפו למידע כיצד אבחון מוקדם של סרטן השד, סרטן העור, סרטן המעי הגס, סרטן צוואר הרחם וסרטן הערמונית עשוי להציל חיים.

עמוד הפייסבוק - האגודה למלחמה בסרטן

עמוד הפייסבוק - האגודה למלחמה בסרטן

בנוסף, יועלו בעמוד עדכונים שוטפים; מומחים יענו על שאלות הגולשים; וישולבו פעילויות להעלאת המודעות לאבחון מוקדם של מחלות הסרטן ולמניעתן.

 

ניתן לענות על שאלון הערכה עצמי ולגלות מה אפשר לשפר באורח החיים על-מנת לצמצם את הסיכון לחלות בסרטן. הגולשים נשאלים על אורח החיים שלהם: הרגלי עישון ושתיית אלכוהול, תדירות ביצוע פעילות גופנית, תזונה ומשקל גוף. לאחר מילוי השאלון מתקבל דף סיכום של אורח החיים וכן המלצות אישיות כיצד יש לנהוג כדי להפחית את הסיכון לחלות בסרטן.

שאלון הערכה עצמי

את הדף מפעיל ומעדכן באופן שוטף זיו דוכן, אחראי תחום האינטרנט של האגודה למלחמה בסרטן.

 

הצטרפו לדף: "האגודה למלחמה בסרטן - לחיים בריאים", ושמרו על אורח חיים בריא, בכוחו להציל חיים!


עמוד הפייסבוק של האגודה למלחמה בסרטן