לתרומה
חפש
דף הבית
הודעות הדוברת

מרכז "חזקים ביחד" של האגודה למלחמה בסרטן במיזם חדש וייחודי -"חזקים בקפה"

10/04/2013

האגודה למלחמה בסרטן יצאה במיזם חדש וייחודי, בו היא מזמינה חולים המתמודדים עם מחלת הסרטן, מחלימים ובני משפחותיהם למפגש היכרות ובוקר של כיף על כוס קפה, שמטרתו להציג בפני המשתתפים את פעילות האגודה, ואת האמצעים בהם יכולה האגודה לסייע.

לדברי מירי זיו מנכ"ל האגודה למלחמה בסרטן : "למרות שלאגודה פונים באמצעות אתר האינטרנט עשרות אלפים בחודש ואלפים פונים באמצעות הטלפון לטלמידע, עדיין אנו נתקלים בחולים ובבני משפחה, שההתמודדות עם המשבר לעיתים "משתקת" ומשאירה אותם חסרי אונים, וחשוב לנו להגיע גם אליהם ולסייע להם במידע ובהסבר, בהכוונה, ובתמיכה נפשית.

 

האגודה למלחמה בסרטן מקיימת מידי שנה, למעלה מ-1,400 פעילויות שונות במטה האגודה בית מטי בגבעתיים, ועוד מאות פעילויות בכ-70 סניפים ברחבי הארץ. הפעילויות כוללות מגוון רחב של קבוצות תמיכה, סדנאות, ימי עיון, ופעילויות רווחה לגוף ולנפש. כמו כן, מעמידה האגודה לרשות הציבור הרחב וציבור החולים שירות טלמידע, חומרי הסברה ומרכז תמיכה בשפות עברית, רוסית וערבית. כל פעילויות האגודה ניתנות בחינם, וחשוב לנו שאנשים ידעו שהם יכולים לפנות לאגודה, ולהיעזר בשירותים חשובים אלו."

 

במפגש ההיכרות תינתן למשתתפים סקירה, על ידי עובדת סוציאלית, על פעילויות האגודה, ופרטים על אפשרויות הסיוע של האגודה. בהמשך תינתן "טעימה" לאחת הפעילויות, שמקיימת האגודה, שיעור התנסות בפילאטיס, והדרכה מעשית וחשובה, כיצד למצות מידע מהאינטרנט לצורך העצמת החולה.

 

"חזקים ביחד" הינו מרכז קהילתי ייחודי של האגודה למלחמה בסרטן המציע תמיכה ריגשית וחברתית למתמודדים עם מחלת הסרטן, למחלימים ולבני משפחותיהם, ובו מתקיימות במהלך כל השנה קבוצות תמיכה, סדנאות, הרצאות, חוגים ועוד.

 

המפגש הקרוב יתקיים בתאריך ה-11.4 במרכז "חזקים ביחד" במטה האגודה למלחמה בסרטן, בית מטי, רביבים 7 גבעתיים, ואינו כרוך בתשלום.

bul3 לחצו כאן למידע על המפגש הקרוב של חזקים בקפה

 

להרשמה יש לפנות לקרן מינטוס בטלפון 03-5721630.