פורום תמיכה רגשית לחולי סרטן ובני משפחה ומידע על זכויות ושירותים
שרשור ההודעה
 03/05/18 10:28   מרכז המידע  הודעה מקורית   הודעה שהועברה - "בילבול+קושי תיפקודי משמעותי"

שלום רב.

אמא שלי לאחר 12 טיפולים.

הסרטן לא הגיב לטיפולים.

הוא התחיל בדרכי מרה תוך כבדיים,התפשט לעצמות,לריאות.

יום חמישי האחרון לאחר נפילה בשירותים(בסיטי לא ראו דימום,אלא ראו אוטמים לקונרים,וחדרים טיפה מורחבים)

מיום חמישי,יש ירידה משמעותית מאוד.

אמא אוטוטו סיעודית.(בביתחולים הייתה עם טיטול,פונתה וחזרה באמבולנס)

מתקשה בהליכה,לא יציבה.והכי כואב,מבולבלת ברמות קשות(כמו לחמם אבטיח במיקרו,מבולבלת בימים,לא יודעת את הרחוב שלה,ועוד הרבה דברים שלא ניתן להאמין.)

השאלה שלי היא כזו,הערכים/אנזימים של הכבד בעליה משמעותית.

האם  כבד חולה,גורם לבילבול העז??

או שמא זה המחלה?

או אולי יש לה גרורות במוח?

אודה לכל תשובה.

זהו,אני הרפתי.דבר לא יעזור לאמא שלי.

אמא נמצאת בהוספיס בית.

די לבדיקות דם,די לבית חולים.

אמא ממתינה בשקט,לפעמים עצבנית ברמות מטורפות.מבולבלת עד מאוד.

מחכה למוות שלה.

ואני?

מחכה שאמא תוכל סופ סוף לנוח. 

סגור  שלח לחבר  הדפס הודעה הוסף תגובה
 03/05/18 11:00   אורית שפירא     תגובה   שלום לך,
לאתר האגודה
מנהלת הפורום
אורית שפירא, עו"ס
(MSW), מומחית בתחום הבריאות
bullet_3 מנהלת מחלקת שיקום ורווחה של האגודה למלחמה בסרטן וחברת הנהלת 'האגודה הישראלית לפסיכואונקולוגיה'.
bullet_3 מנחת קבוצות בכירה באגודה (קבוצת בוגרים צעירים, קבוצת נשים צעירות וסרטן, קבוצת בני זוג לנשים חולות, הורים שכולים ועוד) ואחראית על עדכון המידע בנושא 'זכויות ושירותים, מידע לחולי סרטן'.
bullet_3 בוגרת תואר שני בהצטיינות בעבודה סוציאלית (MSW), אוניברסיטת תל אביב. מומחית בתחום הבריאות. בעבר עובדת סוציאלית, המחלקה האונקולוגית, מרכז רפואי תל אביב (איכילוב) והעובדת הסוציאלית ב'הוספיס בית' של האגודה למלחמה בסרטן, תל השומר.

תנאי השימוש בפורום:
התכנים המצויים בפורום, נועדו לספק מידע בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה בכל תחום. כל המסתמך על המידע הניתן
בפורומים השונים, עושה זאת על אחריותו בלבד.
נא לעיין בתנאי השימוש בפורומים.