לתרומה
חפש
סרטן השד
חודש המודעות

הכדור פורח בגני התערוכה ועיריית תל אביב בוורוד

עוד בנושא

לרגל חודש המודעות לסרטן השד – אוקטובר 2019:

הכדור פורח בגני התערוכה ועיריית תל אביב בוורוד


לראשונה בישראל, הכדור הפורח בפארק הירקון גני יהושע בתל אביב, יעוטר החל מ- 2/10/19 ובמהלך כל חודש אוקטובר בסרט הוורוד ובכיתוב "חשוב להיבדק" המסמל את המאבק בסרטן השד, כחלק מקמפיין העלאת מודעות לסרטן השד, המשותף לקבוצת החברות  "אסתי לאודר" בישראל ולאגודה למלחמה בסרטן.

צילום: גל פרידמן
גם בניין עירית תל אביב ברח' אבן גבירול בתל אביב יואר באור וורוד לציון פתיחת חודש המודעות הבינלאומי ויציג גם את סמל הסרט הוורוד המזוהה עם המאבק ואיתו הכיתוב "לכו להיבדק"צילום: ערן פרץ
הכדור הפורח בפארק הירקון גני יהושע ועיריית תל אביב מצטרפים לכ- 200 אתרים ברחבי העולם המוארים מידי חודש אוקטובר באורות ורודים, כחלק מיוזמת קבוצת החברות אסתי לאודר העולמית. בין האתרים בעולם שיוארו בצבע ורוד ניתן למנות את האמפייר סטייט בילדינג בניו יורק, מרכז רוקפלר בניו יורק, מגדל אייפל בפריז, הסיטאדל במילנו, בית האופרה סידני אוסטרליה, מגדל טוקיו ביפן, טירת שונבורן ועוד.


אורן רווח, מנכ"ל קבוצת החברות אסתי לאודר בישראל מסר כי "קבוצת אסתי לאודר פועלת להעלאת המודעות לסרטן השד מזה 17 שנה. מטרת הפרויקט היא אחת והיא חשובה מכל: להזכיר לכל הנשים בישראל כי בדיקה מוקדמת מצילה חיים. אנו שמחים על שיתוף הפעולה עם עיריית תל אביב ולראשונה אי פעם גם עם הכדור הפורח אותו ניתן לראות ברדיוס ענק בגוש דן ובנתיבי איילון והסרט הוורוד שיתנוסס עליו יהווה תזכורת ממשית לאלפי נשים ללכת ולהיבדק".


לדברי מירי זיו, סגנית יו"ר האגודה למלחמה בסרטן: "האגודה למלחמה בסרטן מובילה את המאבק בסרטן השד בכל החזיתות, החל ממחקר, קידום דרכי המניעה, הגילוי המוקדם, ועד שיפור דרכי הטיפול והשיקום של החולות והמחלימות. נכונותה של חברת אסתי לאודר להירתם מדי שנה לקידום המאבק בסרטן השד ראויה לכל הערכה ומחזקת את פעילותינו ברמה הלאומית והבינלאומית. אני קוראת לנשים לאמץ אורח חיים בריא שהוכח כמפחית סיכון לחלות ובמקביל, לגשת לבדיקה לגילוי מוקדם המהווה האמצעי היעיל ביותר להשגת ריפוי מהמחלה".