לתרומה
חפש
סרטן השד
פעילויות האגודה

הקמת מרכזי שד כוללניים

עוד בנושא

האגודה למלחמה בסרטן משקיעה משאבים רבים בבנייה ובשיפוץ של מחלקות אונקולוגיות. בתחום זה סייעה האגודה במימון בניית מרכזי שד, בהם ניתן טיפול כוללני של צוות רב-תחומי.

 

מרכז שד ברמב"ם

בשנת 2002 נחנך מרכז השד החדש במרכז רפואי רמב"ם , אשר הצטרף למרכזים נוספים אשר בבנייתם סייעה האגודה, כמו בבי"ח סורוקה בבאר שבע ובמרכז רפואי תל- אביב ע"ש סוראסקי. כמו כן סייעה האגודה, בתמיכתה הנדיבה של הגב' לינדה קמינוב , בהקמת המרכז לבריאות השד ע"ש קלייר ועמנואל ג' רוזנבלט, בביה"ח האיטלקי בנצרת
 

מרכז שד כוללני

 

מרכז שד במרכז הרפואי מאיר בכפר סבא

בשנת 2005 הודות לתרומתם הנדיבה של מש' ראובן וידידי האגודה למלחמה בסרטן בלונדון, בראשותה של ורד אהרון, נחנך מרכז בריאות השד ע"ש ננסי ראובן במרכז הרפואי מאיר בכפר סבא.

 

מרכז שד כוללני

 

מרכז שד במרכז הרפואי שיבא

בשנת 2006, בסיוע האגודה למלחמה בסרטן נחנך מרכז מירב לבריאות השד במרכז הרפואי ע"ש שיבא בתל השומר. כמו כן, שופץ והורחב מכון הממוגרפיה במרכז הרפואי ברזילי באשקלון, וצויד בציוד החדיש ביותר לביצוע סריקות ואבחון לגילוי מוקדם של סרטן השד, הודות לתרומתם של משפחות אלזס ופייסט לזכרה של ארנה פייסט - אלזס ז"ל.

מרכז קרן ראובן לבריאות השד  - מרפאת לוין, חיפה

בסיוע תרומתם של דיוויד וסימון ראובן ובני משפחתם, ואירוע שערכה אגודת הידידים בלונדון, בראשות ורד אהרון, נחנך ב-2008 מרכז קרן ראובן לבריאות השד במרפאת לין בחיפה, אשר יעניק לנשות חיפה והצפון שירות רפואי, ליווי ותמיכה אישית החל משלב האבחנה ועד לסוף תהליך ההתמודדות והשיקום. כמו כן, הסתיימה בניית מרכז השד ע"ש שרה מרקוביץ ז"ל במרכז הרפואי קפלן, ונרכש, בסיוע האגודה, הציוד הנדרש לתפעולו.

המרכז נועד להעניק טיפול כוללני לאישה שאובחן אצלה סרטן השד, כדי לסייע לה בהתמודדותה עם המחלה. המרכז נחנך בסוף אוקטובר 2009, ביום עיון שנערך בחסות האגודה למלחמה בסרטן.