לתרומה
חפש
הסברה והדרכה
אתרים נוספים

אתרים נוספים - כללי

עוד בנושא

Big-Bullet-SQR.gif

משרד הבריאות


האתר הרשמי של משרד הבריאות בישראל.


Big-Bullet-SQR.gif

רישום הסרטן הלאומי


Big-Bullet-SQR.gif

"שווה בדיקה"

"שווה בדיקה" היא תוכנית לאומית, המציעה לקהל הרחב את פעולות המניעה, החיסונים והבדיקות לאיתור מוקדם של מחלות. ההמלצות המובאות הן המלצות מבוססות ראיות שיש עליהן הסכמה מלאה. ניתן למלא את הפרטים וקבל תשובות פשוטות ומהירות.


Big-Bullet-SQR.gif

"תרומת דם להצלת חיים"

אתר התנדבותי לזכרה של שני לבון ז"ל. דרך האתר ניתן להתנדב להצטרף למאגר של תורמי דם. בני המשפחה המתבקשים לאסוף תרומת מרכיבי דם עבור חולה המועמד להשתלה, יכולים לפנות דרך האתר ולחסוך את החיפוש אחר תורמים. הדבר מאפשר להם להגיע לכמות גדולה של תורמים פוטנציאלים בקלות, ללא כל תמורה כספית.


Big-Bullet-SQR.gif

פרויקט שירה פרנסקי

פרוייקט שהוקם כדי לעזור לדוברי אנגלית המתגוררים בישראל, להתנהל במערכת הבריאות בארץ, תוך שיתוף פעולה עם ארגונים ומוסדות ונותני שירותים.

האתר נותן מידע מקיף באנגלית על זכויות, הטבות ותמיכה בכל הקשור למערכת הבריאות.


Big-Bullet-SQR.gif

תנודע

מרכז ידע לאומי להשפעת הקרינה הבלתי מייננת על הבריאות


Big-Bullet-SQR.gif

המוסד לבטיחות ולגהות

המוסד לבטיחות ולגיהות (המוס״ל), הוא תאגיד סטטוטורי, מלכ״ר, שהוקם ב-1954, על מנת לקדם תרבות של בטיחות בעבודה ובריאות תעסוקתית, בכל ענפי המשק השונים: תעשייה ושירותים, בנייה וחקלאות. בין השאר, ע״י פעולות הדרכה, הסברה, הדרכה, מידע ומחקר.


Big-Bullet-SQR.gif

המרכז למחקר גרעיני נחל שורק


Big-Bullet-SQR.gif

Real Overcoming

אתר אינטרנט ייחודי המציע סרטונים קצרים (5-7 דקות) של אנשים שמספרים את סיפורם האישי ומתארים כיצד התגברו על קשיים שונים בחייהם.


Big-Bullet-SQR.gif

אתר היכרויות לאוכלוסייה בעלי מוגבלות

אתר היכרויות הפונה בעיקר לאוכלוסיית בעלי המוגבלויות השונות. האתר מציע תכנים נוספים, שנועדו לתת מענה להיבטים החברתיים, שלעיתים מקבלים עדיפות מישנית או נזנחים כליל בזמן מחלה.


Big-Bullet-SQR.gif

החטיבה לבריאות הקהילה של אוניברסיטת בן-גוריון בנגב

באתר מאגר מאמרים ופרסומים של יחידות החטיבה, חומר להוראה ברפואת משפחה, רפואה פליאטיבית, רפואת כאב, ופעילויות מרכז מעגן - מרכז תמיכה לחולי סרטן ובני משפחותיהם הכולל קשורים לאתרים רלבנטיים.


Big-Bullet-SQR.gif

מידע על כאב וסוגי כאב

מידע על סוגי כאב