לתרומה
חפש
דף הבית
הודעות הדוברת

מתנדב האגודה אלכס גדלקין , הוזמן להשתתף ולהרצות בכנס מתנדבים בינלאומי

16/05/2007

לאחרונה, פורסמה על אלכס כתבה באתר אינטרנט ברוסית. את המאמר קראו במדינות חבר-העמים ובעקבותיו פנו אליו מטעם ארגון המתנדבים הבינלאומי "מעשה חשוב" והזמינו אותו להשתתף בפסטיבל הבינלאומי השני של מתנדבים "כוכבי לכת של מעשים חשובים", ברוסיה.

אלכס נענה להזמנה ובעידוד האגודה למלחמה בסרטן, הוא יצא ב 17 במאי להשתתף בכנס החשוב, בחסות נשיא רוסיה וחברי הפרלמנט הרוסי. אלכס ישמש כנציג האגודה למלחמה בסרטן בכנס ויציג את פעילותו ההתנדבותית בארץ.

"זה כבוד גדול מאוד עבורי", אמר אתמול אלכס בהתרגשות. "בהתחלה הופתעתי מהפניה. לא כל יום מקבלים פניה כזו. אני רואה בנסיעה כזו שליחות. להציג את הפעילות של האגודה למלחמה בסרטן בעולם ולחזק את הצעירים לפעולות התנדבותיות למען הקהילה – מכל הלב".

מירי זיו, מנכ"ל האגודה למלחמה בסרטן: "מתנדבי האגודה למלחמה בסרטן מסייעים ומחזקים מדי יום את ידיהם של חולי הסרטן במאבקם במחלה. תרומתם האישית לחולי הסרטן ובני משפחותיהם, פעילותם לתמיכה נפשית בחולים, שיקום ורווחה – כל אלו ועוד נותנים את הכוח להמשיך. באגודה, המתנדבים פועלים במסירות ובמלוא האחריות, כאילו היו מקבלים שכר, והעובדים פועלים בדבקות ובתחושת שליחות כאילו היו מתנדבים. תרומתם החשובה והרחבה של המתנדבים מקדמת את האגודה להגשמת מטרותיה, להוביל יוזמות חדשות לטובת חולי הסרטן ולהפוך לארגון המוביל בישראל הפועל למען חולי הסרטן".

גבי וייס, מנהל הסניפים באגודה למלחמה בסרטן: "הפעילות הענפה של אלכס גדלקין הגיעה עד לרוסיה, וכראיה לכך הוזמן לשם על מנת ליטול חלק בכנס המתנדבים הבינלאומי, דבר המביא יוקרה וכבוד לאלכס בפרט ולאגודה למלחמה בסרטן, בכלל". "אלכס מהווה דוגמא לחיקוי ולהשתלבות עולים חדשים בתפקידי התנדבות שונים בארץ", הוסיף גבי וייס.

צביקה בירן, מנהל סניפי הצפון "אלכס פועל ללא לאות ועושה עבודת קודש בפעילות רווחה עבור חולי הסרטן. הוא מוצא תמיד זמן לטפל בכל דבר הנוגע לרווחתם וזכויותיהם: הדבר אמור לגבי ליווי חולים לטיפולים, ביקורי בית ולמעשה, כל פעילות שעשויה לעזור ולסייע. זאת בנוסף לעיסוקיו היומיומיים וגם בשעות שהן לעתים לא קונבנציונאליות. בנוסף, אלכס מרכז בהצלחה את מבצע ההתרמה "הקש בדלת" בנצרת-עילית והסניף בניהולו מתפקד ביעילות, תוך שיתוף פעולה מלא עם פרנסי היישוב בעיר. לאחרונה הקצתה עיריית נצרת-עילית מבנה לטובת הסניף המקומי, בו מתנהלת פעילות המתנדבים".

 

 © כל הזכויות שמורות לאגודה למלחמה בסרטן בישראל