לתרומה
חפש
דף הבית
הודעות הדובר

חזקים ביחד יום כיף לחולי סרטן וכל בני משפחתם

14/10/2007

 

בתמונה: שרהל'ה שרון, נירה רבינוביץ ואורי חזקיה
צלם: ישראל הדרי

בין היתר למדו הילדים וההורים עקרונות הליכה בריאה ברחבי הפארק עם המדריכה עדנה בוקשטיין. האמהות נהנו מטיפוח הפנים בסיוע ד"ר פרנסין רובינזון וצוות המאפרות של ירין שחף ואף בנותיהן למדו את סודות האיפור עם המתנדבת המאפרת שלומית לנגרמן.

בתמונה: נירה רבינוביץ, שרהל'ה שרון ואורי חזקיה
צלם: ישראל הדרי

למרבה המזל אף אחד מהחולים ובני משפחתם לא הזדקק לאמבולנס שנתרם ליום הכיף על ידי מגן דוד אדום וצוות שוטרי תחנת השכונות של משטרת ישראל בראשותו של גבי שושן נהנה מהארגון והסדר המופתי בניצוחו של המפיק אלון בן שושן אשר נרתם בהתנדבות ביחד עם צוות עובדים מסור להפקת כל יום הכיף.

בתמונה: שרה'לה שרון, נירה רבינוביץ, אורי חזקיה ומירי זיו
צלם: ישראל הדרי

מירי זיו , מנכ"ל האגודה למלחמה בסרטן בירכה את המשתתפים ואמרה: "זוהי הזדמנות מיוחדת לחולי סרטן, מחלימים וכל בני משפחתם, לקחת פסק זמן מההתמודדות עם המחלה, המתח והחרדה ולבלות ביחד בשלל פעילויות מהנות ביום כיף ייחודי שאנחנו מקווים כי יהפוך למסורת".

בתמונה: ליאורה זהבי, חברתה של רחלי כהן החולה בסרטן עם שרהל'ה שרון
צלם: ישרל הדרי

עובדי חברת גלקסו סמית קליין ישראל התנדבו לשמש כסדרנים ולכוון את החולים ברחבי הפארק והעניקו במסירות ל כל אחד כובע רחב שוליים, בקבוק מים וכריך בריא. במהלך יום הכיף נפתחו תחנות הפעלה למבוגרים ולילדים בין העצים ובהן יוגה צחוק עם רותי חי שגרמה לחולים להתפקע מצחוק משחרר, סככת צל שכללה סודוקו רצפה ענק ומשחקי חשיבה עם אפרת חנצ'ינסקי. הליצן ציקולולו הופיע באוהל משלו חילק בלונים לילדים ואולימפיאדה היתולית שנערכה על הדשא ביוזמת כנרת הפקות. עוד סייעו להצלחת יום הכיף החברות מגה קול, מודולארט, פארק מנחם בגין דרום, אילן אירועים, גנרטורים פלוס וגיתם BBDO .

 

 © כל הזכויות שמורות לאגודה למלחמה בסרטן בישראל