לתרומה
חפש
סרטן השד
פעילויות האגודה

סדנאות לגילוי מוקדם של סרטן השד

עוד בנושא

'לקחת אחריות על הבריאות'

 

סרטן השד נוגע לכל אחת ואחת מאתנו, מהיותה המחלה הממארת השכיחה ביותר בישראל. יחד עם זאת, אבחון מוקדם מעלה את שיעור הריפוי לכ- 90% !

מכאן החשיבות הגדולה בקידום המודעות בקרב הנשים לצורך בלקיחת אחריות על הבריאות. באמצעות בדיקה פשוטה ומודעות לגוף, ניתן לגלות המחלה בשלביה המוקדמים.

 

האגודה למלחמה בסרטן מובילה את פעילויות ההסברה וההדרכה בתחום סרטן השד בישראל. הפעילויות כוללות בין השאר ימי עיון, הרצאות וסדנאות המיועדים לנשים ברחבי הארץ. במסגרת זו, עורכת האגודה למלחמה בסרטן אלפי סדנאות לקבוצות נשים בקהילה, במתנ"סים, בקופות החולים, מקומות עבודה, צה"ל ועוד.

 

ההסברה מיועדת לקידום המודעות של הנשים למחלה, ליכולת להתמודד עמה בהצלחה, תוך דגש על הפרכת מיתוסים ושיכוך חששות אפשריים העלולים לגרום ל"הטמנת הראש בחול".

 

מטרת פעילות האגודה בקהילה היא ליצור שינוי בהתנהגות הנשים ולחזק ולהפנים נורמות התנהגות מקדמות בריאות באופן כללי תוך דגש על מודעות לחשיבות בריאות השד, מודעות לגוף, וביצוע הבדיקות המומלצות בכדי להמשיך ולשמור על הבריאות.

 

הסדנאות כוללות מפגשים קבוצתיים של כ- 25-20 נשים עם אחות מומחית. במסגרת הסדנאות מתייחסת האחות למידע הקיים כיום על סרטן השד, גורמים לתחלואה, אפשרויות האבחון המוקדם, תוך התייחסות להיבטים הרגשיים והפסיכולוגיים.

 

הסדנא ניתנת ללא תשלום בשפות עברית, ערבית, אנגלית ורוסית. ניתן לקבל גם חומר הסברה ללא תשלום בנושא האבחון המוקדם של סרטן השד, אשר יחזק את המידע הניתן במסגרת הסדנא.

 

ניתן להזמין סדנא בכל רחבי הארץ.

 

לפרטים: 03-5719577 או 03-5721667.

 

כמו כן ניתן לתאם ימי עיון על סרטן השד, גנטיקה, דרכי איבחון וטיפול.

 

 

תכניות להגברת המודעות במקומות עבודה ובצה"ל

האגודה יזמה ומקיימת תכניות להגברת המודעות, לחשיבות הגילוי המוקדם בצה"ל, במקומות עבודה ברחבי הארץ וכד'. במסגרת זו, מתאימה ומארגנת האגודה למלחמה בסרטן ימי עיון, תכניות הדרכה, מערכי הסברה ועוד ונמצאת בקשר שוטף עם הארגונים בכדי לסייע בפעילות הפנים ארגונית.