לתרומה
חפש
הסברה והדרכה
הודעות הדוברת

שני מינויים בינלאומיים חשובים לפרופ' אליעזר רובינזון, יו"ר האגודה:

עוד בנושא

החבר היחיד מחוץ לארה"ב בוועדת ASCO בתחום מחלימים מסרטן וחבר מערכת ASCO POST.

 

פרופ' אליעזר רובינזון, יו"ר האגודה למלחמה בסרטן, מונה לכהן כחבר בוועדה של ארגון ASCO (החברה האמריקאית לאונקולוגיה קלינית) בנושא המחלימים. פרופ' רובינזון הוא היחיד מבין חברי הוועדה שאינו מארה"ב. במקביל, קיבל פרופ' רובינזון הזמנה לכהן כחבר בפאנל המומחים הבינלאומיים המייעץ למערכת כתב העת "THE ASCO POST" שמוציאה החברה האמריקאית לאונקולוגיה קלינית. מדובר בכתב עת יוקרתי המיועד לאנשי מקצוע אונקולוגים, המטפלים במחלה מזוויות מקצועיות שונות. 

 

פרופ' אליעזר רובינזון החל את דרכו כאונקולוג ב-1957 ב"הדסה". ב-1968 ייסד את המרכז האונקולוגי ברמב"ם ואת תחום האונקולוגיה בצפון. בין השנים 1971-1995 שימש כסגן יו"ר האגודה למלחמה בסרטן.

 

ב- 1996 מונה ליו"ר האגודה למלחמה בסרטן בישראל ומאז מכהן בתפקיד התנדבותי זה.

 

פרופ' רובינזון שימש גם כיו"ר האיגוד לאונקולוגיה קלינית ורדיותרפיה, כיהן כנשיא האיגוד העולמי לסרטן (UICC), ומשמש כיו"ר המועצה הלאומית למניעה, איבחון וטיפול במחלות ממאירות.

 

פרופ' רובינזון

    פרופ' אליעזר רובינזון

 
פרופ' רובינזון, כתב למעלה מ-200 מאמרים, נבחר ליקיר חיפה ב-2002 וקיבל את אות המופת של שר הבריאות על מפעל חיים ב-2003. ב-2009 זכה בפרס ההסתדרות הרפואית בישראל על תרומתו לקהילה.

האגודה למלחמה בסרטן גאה בהישגיו הרבים ומברכת את פרופ' רובינזון על מינויו, שיצעיד את מערכת הבריאות בישראל ובעולם לדרך של טיפול טוב יותר במחלימים.