לתרומה
חפש
דף הבית
הודעות הדוברת

נוער למען ילדים חולי סרטן

29/04/2007

מועצת התלמידים של תיכון קריית שרת בחולון בשיתוף עם האגודה למלחמה בסרטן חברו יחד לערב משותף ומרגש. המדובר בערב התרמה ענק לילדים חולי סרטן בהנחיית תום אבני ובהשתתפות: עברי לידר, אוהד חיטמן, ג'קו אייזנברג, טל שגב, נדב יהלומי והרקדנים שוקו וגיתית.

לי קופרמן, בת 17.5 תלמידת כיתה י"א בתיכון קרית שרת בחולון וחברת מועצת התלמידים בעיר, היא אחת מיוזמי אירוע ההתרמה שיתקיים. כדי להגיע לאמנים באופן ישיר, היא הגיעה לאודישינים של "כוכב נולד", אבל לא כדי לשיר.

"הרעיון של ערב התרמה עלה במהלך סמינר מנהיגות של המועצה", מספרת לי קופרמן. "הרעיון התפתח וצבר תאוצה ולאחר 8 חודשים של עבודה, הבנו שכדאי להרחיב את האירוע ולהביא אמנים שבני הנוער יאהבו ובעזרתם יתרמו לילדים חולי סרטן. לצורך כך הגעתי לאודישנים של כוכב נולד 5. בתחילה לא אישרו לי להכנס אבל אז פגשתי את טל שגב, בוגר בית הספר שלי, והוא עזר לי להיכנס. משם כבר הצטרפו אמנים נוספים כמו ג'קו אייזנברג, שוקו וגיתית ועוד". היא מספרת כי נושא המלחמה בסרטן קרוב לליבם של חברי מועצת התלמידים, בוגר בית ספר נפטר לפני כשנה ולאחר שאחיה של תלמידה בבית הספר נפטר מסרטן לאחרונה, החליטו שההכנסות מהאירוע יועברו לאגודה למלחמה בסרטן.

הם פנו ליונה אלון, מנהלת סניף חולון של האגודה למלחמה בסרטן, שהרימה את הכפפה, ויחד הם הרימו את האירוע, ומקווים להשיג דרכו תרומות רבות. האגודה למלחמה בסרטן משקיעה מאמצים רבים ונלחמת במחלת הסרטן במספר חזיתות: שיפור הטיפול והשיקום של חולי סרטן: סיוע לילדים חולים בהשלמת חומר לימוד, הפעלת קייטנות נופש לילדים חולים ובני משפחתם, הענקת סיוע כספי לחולים נזקקים ועוד, שיפור איכות חיים של חולים וקידום זכויותיהם: סיוע בשיפוץ ובניית מחלקות אונקולוגיות, ברכישת ציוד חדשני, במימון אחיות, עובדות סוציאליות ופסיכולוגים לרווחת החולים, מניעה וגילוי מוקדם: קידום תוכניות לגילוי מוקדם של סוגי סרטן שונים, הדרכה לציבור הרחב ועוד, קידום מחקר: הענקת עשרות מענקי מחקר לרופאים וחוקרים בתחום הסרטן ועוד ועוד.

ערב ההתרמה יתקיים ביום ראשון, ה-6.5.07 בשעה 20:00 בתיאטרון חולון. מחיר הכרטיס: 70 ₪, כרטיס כבוד: 100 ₪.

להזמנת כרטיסים ובירורים:
תיאטרון חולון – 03-5023001/2/3
לי: 054-5964450
נתי: 052-8632512
אור: 052-4435198

 

 © כל הזכויות שמורות לאגודה למלחמה בסרטן בישראל