לתרומה
חפש
דף הבית
הודעות הדוברת

יהורם גאון הופיע בהתנדבות בנשף התרמה חגיגי לאגודה למלחמה בסרטן, שאירח איש העסקים יוסי מימן, בהשתתפות רבים מצמרת הכלכלה והחברה של ישראל

14/09/2011

איש העסקים יוסי מימן, מבעלי קבוצת מרחב, אשר כיהן בעבר כיו"ר מבצע הקש בדלת של האגודה למלחמה בסרטן, אירח אתמול בערב (13/9) את נשף ההתרמה החגיגי לאגודה למלחמה בסרטן. האירוע המרגש כלל הופעה בהתנדבות של הזמר יהורם גאון, שסחף איתו את הקהל - רבים מצמרת הכלכלה והחברה בישראל.

 

 

צילום: רפי דלויה 

אנסטסיה מיאכלי, מירי זיו ויוסי מימן

חברת הכנסת אנסטסיה מיכאלי, יוסי מימן ומירי זיו

הנשף התקיים בחצר משרדיו של יוסי מימן בבית "מרחב", בהרצליה פיתוח ובין האורחים הרבים, שתרמו לאגודה למלחמה בסרטן והגיעו לאירוע, נראו: שולה וליאון רקנאטי סגן יו"ר האגודה, משה גאון, ח"כ אנסטסיה מיכאלי, בת שבע בובליל, משולם וטלי ריקליס, ברונו לנדסברג, דן וגד פרופר, דיויד פרנקלין, רני רהב, נעה מימן, שלומית דונרשטיין ועוד רבים נוספים.

 

יהורם גאון, אחיו של בני גאון ז"ל, מי שכיהן במשך שנים רבות כנשיא האגודה למלחמה בסרטן וקודם לכן כיו"ר מבצע הקש בדלת, הופיע וריגש את הקהל עם "ירושלים של זהב" ועוד רבים משיריו האהובים.

ליאון רקנאטי ויהורם גאון

יהורם גאון וליאון רקנאטי

מירי זיו, מנכ"ל האגודה למלחמה בסרטן, הודתה לכל המשתתפים והתורמים באירוע, שכל הכנסותיו קודש לקידום חקר מחלות הסרטן, "כי המחקר של היום הוא הטיפול של מחר!"

מירי זיו ויוסי מימן

יוסי מימן ומירי זיו

מירי זיו, נועה מימן, משה גאון

מימין: מירי זיו, נועה מימן ומשה גאון

משולם וטלי ריקליס, רבקה בליסטרא

מימין: רבקה בליסטרא, משולם וטלי ריקליס

מימין: מלכה צור (מנהלת סניף ת"א באגודה), רבקה בליסטרא, ליאון רקנאטי ודן פרופר

על האגודה למלחמה בסרטן

האגודה למלחמה בסרטן הוקמה בשנת 1952 ומאז היא מובילה את המאבק במחלות הסרטן בישראל - פועלת בכל החזיתות במטרה להפחית את התחלואה ואת התמותה מסרטן. ההתמודדות עם המחלה מהווה יעד לאומי ולכן פעילויות האגודה למלחמה בסרטן חשובות ורלוונטיות לכלל הציבור בישראל - בריאים, חולים ומחלימים. האגודה מפעילה אלפי מתנדבים בכ-70 סניפים בכל רחבי הארץ ופעילותה מתאפשרת הודות לתרומות הציבור, ללא מימון מתקציב משרד ממשלתי כלשהו.