לתרומה
חפש
דף הבית
הודעות הדוברת

ההתאחדות לכדורגל, ליגת ווינר וקבוצת בני יהודה תורמות למבצע "הקש בדלת" של האגודה למלחמה בסרטן, ומקיימות לפני פתיחת המשחק בין בני יהודה למכבי ת"א מחר, יום שני ה- 31 לאוקטובר, טקס לרגל פתיחת המבצע

30/10/2011

ההתאחדות לכדורגל וליגת ווינר תורמות למבצע "הקש בדלת" של האגודה למלחמה בסרטן ומקיימות לפני פתיחת המשחק בין בני יהודה למכבי ת"א, שיתקיים מחר בערב, יום שני ה- 31 לאוקטובר, טקס לרגל פתיחת המבצע. מבצע "הקש בדלת" של האגודה למלחמה בסרטן נפתח מחר, יום שני ה- 31 לאוקטובר, ברחבי הארץ. 

מכבי תל אביב - בני יהודה

ההתאחדות לכדורגל וליגת ווינר קוראות לכל אוהדי הכדורגל להצטרף אליהן ולפתוח בפני המתרימים את הדלת ואת הלב. חייגו 2343*, כי תרומתכם עשויה להציל חיים.

 

קבוצת בני-יהודה, שהתגייסותה ותרומתה מרגע שנתבקשה לכך ראויים להערכה, תארח במשחק כ- 50 משפחות של ילדים חולי סרטן המתמודדים עם המחלה, וילדים אשר החלימו. הילדים ומשפחותיהם יישבו בשער 8 וילבשו חולצות של מבצע "הקש בדלת".

 

בנוסף:

  • שני ילדים מטעם האגודה למלחמה בסרטן יעלו ביחד עם שחקני בני-יהודה ומכבי ת"א למגרש ויעמדו לצד הקפטנים, לאורך הטקס.
  • ערוץ 1 ישדר את הטקס, ובשלטי הפירסום מסביב לבלומפילד, תופיע הודעה כיצד ניתן לתרום למבצע "הקש בדלת".
  • 24 ילדים יניפו את דגל ליגת העל לפני פתיחת המשחק כשהם לובשים חולצות מבצע "הקש בדלת".
  • גם הילדים מביאי הכדורים ילבשו את חולצות "הקש בדלת".

משה דמאיו, מנכ"ל בני יהודה: "בני יהודה תמיד היתה חלק מהקהילה. אנו שמחים לתרום את חלקנו למען המלחמה בסרטן. זוהי אחת המלחמות הרפואיות החשובות של זמננו. תמיד תמכנו בשיתופי פעולה מסוג זה, וכך נעשה גם בעתיד".

 

עו"ד אורי שילה, מנכ"ל ההתאחדות לכדורגל: "מחלת הסרטן פוגעת בכל האוכלוסייה, והכדורגלנים, כמי שקהל האוהדים נושא אליהם את עיניו, מצטרפים לגיוס הכספים הדרוש כל-כך למלחמה במחלה הקשה. אנו קוראים לאוהדי כל הקבוצות ולכלל עם ישראל, להרים תרומות למטרה חשובה זו".

 

לדברי מירי זיו, מנכ"ל האגודה למלחמה בסרטן, "אנו מעריכים ומודים לכל מי שנרתם לסייע לפעילויותיה של האגודה למלחמה בסרטן - בעד החולים ונגד המחלה. מבצע "הקש בדלת" הינו מקור תרומה חשוב של האגודה, אשר כל פעילויותיה מתאפשרות הודות לתרומות הציבור , ללא מימון משרד ממשלתי כלשהו. תרומות הציבור מאפשרות לאגודה למלחמה בסרטן לממן עשרות מחקרים של רופאים וחוקרים; לבצע פעילויות הסברה בקרב הציבור הרחב; ליזום ולבנות תוכניות לאומיות לאבחון מוקדם של סוגי מחלות סרטן שונות; לסייע לילדים חולים בהשלמת חומר הלימודים; להפעיל קייטנות נופש לחולי סרטן ולבני משפחותיהם; לסייע ברכישת מכשירים רפואיים חדשניים; לסייע בהקמת מחלקות לחולי סרטן; לממן את העסקתן של אחיות, פסיכולוגים, דיאטנים ועובדות סוציאליות; ולפעול לטובת חולי הסרטן והמחלימים ולקידום זכויותיהם".