לתרומה
חפש
דף הבית
הודעות הדוברת

אל על מאירה טיסות בורוד לרגל חודש המודעות הבינלאומי למאבק בסרטן

31/10/2018

מימין לשמאל: מירי זיו, מנכ"ל האגודה למלחמה בסרטן, הדיילת שון ימיני, הפרסר בטיסה יניב שפירא ומירה פיזיצקי, ראש אגף שירות בטיסה באל על. צילום: רונן סרוסי


מירה פיזיצקי, ראש אגף שירות בטיסה באל על אירחה את מירי זיו, מנכ"לית האגודה למלחמה בסרטן רגע לפני ההמראה של טיסת אל על לברצלונה בה התקיימה פעילות לעידוד המודעות לסרטן השד.


לרגל חודש המודעות לסרטן השד, חברת אל על חברה לאגודה למלחמה בסרטן לפעילות אשר נועדה לעודד את המודעות לסרטן השד במספר טיסות של החברה.


במסגרת הפעילות, במספר טיסות אל על הכניסה למטוסי אל על תואר בתאורה וורודה והדיילים בטיסות אלה ילבשו עניבה וורודה וצעיף וורוד במקום העניבה והצעיף הרשמיים של החברה. בנוסף, במהלך הטיסות הדיילים יחלקו לנוסעים כיסויי עיניים ממותגים עם המסר "פקחי את העיניים", שוקולדים וורודים וגלויה עם קריאה של האגודה למלחמה בסרטן ללכת ולהיבדק.


רגע לפני שהטיסה הראשונה של אל על, בה התקיימה פעילות לעידוד המודעות לסרטן השד, לברצלונה LY391 המריאה מירה פיזיצקי, ראש אגף שירות בטיסה באל על אירחה את מירי זיו, מנכ"לית האגודה למלחמה בסרטן על המטוס והציגה לה את הפעילות שתהיה במהלך הטיסה.


פיזיצקי וזיו התרגשו מאוד לפגוש את דיילת אל על גילת בראון, אשר בעבר גילו אצלה סרטן השד והיא החלימה מהמחלה. בראון סיפרה להן שזאת סגירת מעגל מדהימה עבורה ושהיא מאוד מתרגשת לקחת חלק בטיסה שמקדמת את המודעות לסרטן השד.

מימין לשמאל: מירי זיו, מנכ"ל האגודה למלחמה בסרטן, דיילת אל על גילת בראון ומירה פיזיצקי, ראש אגף שירות בטיסה באל על. צילום: רונן סרוסימירה פיזיצקי, ראש אגף שירות בטיסה באל על אמרה: "אני מברכת על שיתוף הפעולה עם האגודה למלחמה בסרטן בנושא כה חשוב. אנו שמחים להירתם למען קידום המודעות לסרטן השד במספר טיסות מיוחדות בהן תתקיים פעילות להעלאת המודעות לסרטן השד."


מירי זיו, מנכ"ל האגודה למלחמה בסרטן, אמרה: "חשוב לנו להמשיך ולעורר את המודעות לקידום המאבק בסרטן השד, כל פעילות כזו מצילה חיים. הנכונות להירתם למאבק בסרטן השד ראויה להערכה ומחזקת את פעילותנו. אני קוראת לכל הנשים לקחת אחריות על בריאותן ולאמץ אורח חיים בריא, אשר הוכח מדעית כמפחית משמעותית את הסיכון לחלות."


מנתוני האגודה למלחמה בסרטן לשנת 2018 עולה כי כיום חיות בישראל כ-22 אלף נשים שאובחנו עם סרטן השד. מדי שנה מצטרפות למעגל התחלואה כ-5,500 נשים נוספות. נכון להיום, האמצעי היעיל ביותר נגד סרטן השד הינו הגילוי המוקדם. ככל שהמחלה מאובחנת בשלבים המוקדמים עולים סיכויי הריפוי לכ-90% ויותר.

 

התמונות משוחררות מזכויות יוצרים ומאושרות לשימוש חופשי בכל מדיה מערכתית.