לתרומה
חפש
דף הבית
הודעות הדוברת

מאגר מידע דינמי על בתי קפה נקיים מעישון

16/08/2006

מאגר זה הוא פרי יוזמה של האגודה למלחמה בסרטן, אשר קיבלה פניות רבות בשנה האחרונה מאזרחים ופנתה בעקבות כך, לפני מספר חודשים, לפורטל וואלה!, המקיים שיתוף פעולה קבוע עם אתר המסעדות rest. השלושה פעלו יחדיו והקימו את המאגר במטרה לאפשר לציבור שאינו מעשן לבלות ללא חשש מנזק בריאותי כתוצאה מעישון פסיבי. למאגר ניתן לגלוש ישירות מפורטל וואלה! וכן באמצעות לינק ישיר: http://rest.walla.co.il/ts.cgi?w=/5///guide 


איילת טריאסט, עורכת ראשית באתר המסעדות rest: "בעלי עסקים, שנקיים לחלוטין מעישון ומעוניינים להצטרף למאגר, וכן אזרחים אשר ביקרו בעסק כזה, מוזמנים להעביר לנו מידע באמצעות הדואר האלקטרוני לכתובת: info@rest.co.il או באמצעות פקס לאגודה למלחמה בסרטן למספר: 03-7322780"


נאוה עינבר, דוברת האגודה למלחמה בסרטן מסרה כי: "החוק להגבלת העישון במקומות ציבוריים, קובע כי אסור לעשן בכל מקום המוגדר כמסעדה, מזנון, בית קפה או פאב. על אף שקיים שיפור במצב העישון במקומות ציבוריים אנו חושבים שיש גם צורך במתן תמריץ לבעלי העסקים אשר דואגים לקיים את החוק ולא מאפשרים לעשן בשטחם בעזרת הופעה במאגר מצד אחד, ובהקלה על הציבור שמחפש מקום בילוי מצד שני". 


שי גולדן, סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי וואלה! מסר כי: "במסגרת פעילותה הנרחבת של וואלה! למען הקהילה, החלטנו להיענות לרעיון וליצור מאגר מידע לטובת הציבור, אשר יצטרף למגוון התכנים באתר" . 


משה שקד, תושב העיר יבנה וטייס במילואים, אשר פנה לאחרונה לאגודה למלחמה בסרטן בנושא זה, הוסיף כי: "אני שמח מאוד על עליית המאגר לאוויר, סוף סוף נוכל אנחנו, הרוב השפוי, לדעת היכן נוכל לנשום אויר נקי כשנצא לבלות".