לתרומה
חפש
דף הבית
הודעות הדובר

מכתב מהאגודה ליו"ר ארגון המורים העל יסודיים

11/10/2007

מר ארז הנכבד שלום רב,

האגודה למלחמה בסרטן היא הגוף היחיד בארץ הנלחם במחלת הסרטן בכל המישורים האפשריים: מימון מחקרים, רכישת ציוד רפואי מתקדם לבתי החולים ולמכונים האונקולוגים, סיוע לחולים, הסברה להתנהגות מונעת וגילוי מוקדם לכלל הציבור, קידום חקיקה ועוד, כלומר האגודה פועלת כלפי כלל האוכלוסיה, בריאים וחולים.

האגודה למלחמה בסרטן, בשונה מעמותות אחרות, באופן עקרוני אינה נתמכת במימון ממשלתי כלשהו וכל פעולותיה ממומנות מתרומות הציבור בלבד כאשר מבצע הקש בדלת מהווה את המאמץ המרכזי והשנתי לאיסוף תרומות אלו.

ע"פ התכנון, בשבוע שמיד לאחר חופשת הסוכות (7-11 אוקטובר) אמורים רכזי ההסברה של האגודה בכל רחבי הארץ לתת הרצאות הסברה ותדרוך לקראת המבצע בכ- 2000 (אלפיים) כיתות.

בימים ראשון שני ושלישי (14-16 אוקטובר) יגיעו רכזי ההסברה לבתי הספר על מנת לחלק לתלמידים את הפנקסים למבצע (המבצע עצמו מתקיים אי"ה ב- 15 וב-16 בשעות אחה"צ).

בימים ג',ד' 16-17 אוקטובר בשעות הבוקר יגיעו הרכזים לכיתות על מנת לאסוף את הכסף והפנקסים בחזרה.

בהמשך לשיחות וההתכתבויות ביננו אנו קוראים לך, יחד עם ציבור גדול מאוד של חולים ובריאים, להוביל את חברי ארגון המורים לסייע להצלחת המבצע וזאת למרות העיצומים או חס וחלילה שביתה, כלומר בקשתנו הנרגשת היא כי גם אם תאלצו לפתוח בשביתה, אנא דחו את תחילתה לאחר תום החגים היהודים והמוסלמים.

מחלות הסרטן, לצערנו, נוגעות כמעט לכל משפחה בישראל בצורה ישירה או עקיפה. כל פגיעה במבצע תהווה פגיעה אנושה ביכולת האגודה לבצע את פעולותיה ובאפשרויותינו להציל חיים.

נודה מאוד לסיועך וסיוע חברי ארגון המורים שיאפשר לנו להמשיך לפעול בעד החולים ונגד המחלה כי המלחמה בסרטן היא המלחמה של כולנו.

נודה ונעריך מאוד אם תושיטו לנו יד ותאפשרו לנו לקדם את המאבק, מאבק שבכוחו להציל חיים.

בתודה מקרב לב ובברכת מועדים לשמחה

פרופ' אליעזר רובינזון,  יו"ר האגודה למלחמה בסרטן

 גבי וייס,  מנהל הסניפים ומבצע "הקש בדלת"

 

 © כל הזכויות שמורות לאגודה למלחמה בסרטן בישראל