לתרומה
חפש
דף הבית
הודעות הדובר

האגודה מזמינה את הציבור שלא הקישו על דלתו, לתרום ב-sms ע"י שליחת המספר 10 למספר 5999

16/10/2007

אתמול והיום נערך מבצע "הקש בדלת", מבצע ההתרמה השנתי של האגודה למלחמה בסרטן. המבצע הנו מקור תרומה מרכזי של האגודה למלחמה בסרטן, אשר פעילותה מתאפשרת הודות לתרומות הציבור וללא מימון מתקציב משרד ממשלתי כלשהו.

 

השנה, לצערנו, הצטמצם בלפחות 30% מספר התלמידים שיצאו להקיש על הדלתות. זאת בשל שביתת המורים בתיכונים, חברי ארגון המורים. גבי וייס, מפקד המבצע אמר אתמול: "אנו מודים על התגייסותם המוגברת של תנועות הנוער, בתי הספר היסודיים ובתי הספר העל-יסודיים שהשתתפו במבצע למרות השביתה. עם זאת, המצב בשטח מראה לצערנו, כי מדי שנה יוצאים למעלה מ-70,000 תלמידים אל הבתים, ואילו השנה יצאו פחות מ-50,000. זאת כיוון שהמבצע מתבסס בחלקו הנכבד על פעילות תלמידי בתי הספר התיכוניים".

 

האגודה למלחמה בסרטן מזמינה את הקהל הרחב שלא הספיק לתרום, לתרום באמצעות ה sms על ידי שליחת המספר 10 אל המספר 5999 – בכל sms יתרמו 10 שקלים לאגודה למלחמה בסרטן, באדיבות חברת cellact.

כמו כן, ניתן גם לתרום בקופות של רשתות השיווק המשתתפות במבצע: מקדולנד'ס, מגה, מגה בעיר, רבוע כחול, שפע שוק, שופרסל, שופרסל ביג, שופרסל דיל, שופרסל שלי ו ACE.

טלפון לתרומות: 1-800-35-46-46 
לתרומה דרך אתר האינטרנט של האגודה לחץ כאן

 

כל תרומה מובילה למטרה: לפעול למען החולים ונגד המחלה. אנו מקווים כי הציבור יפתח את היד ואת הלב ויתרום למען המאבק.

 

יעד מבצע ההתרמה "הקש בדלת" השנה הוא כ- 10 מיליון שקלים. התרומות שיאספו במבצע "הקש בדלת", יאפשרו לאגודה לרכוש מכשירים רפואיים חדשניים ומתקדמים למרכזים הרפואיים לטיפול בחולי הסרטן, לממן עשרות מחקרים של רופאים וחוקרים בישראל ובעולם בתחום המלחמה בסרטן בתקווה למציאת תרופה למחלות הסרטן, לבצע פעילויות הסברה במטרה להביא להגברת המודעות למחלות הסרטן בקרב הציבור הרחב, ליזום ולבנות תוכניות לאומיות לאבחון מוקדם של סוגי מחלות סרטן שונות אשר גילויים המוקדם מביא לאחוזי ריפוי גבוהים יותר, לתמוך כספית בחולי סרטן נזקקים, לסייע לילדים חולים בהשלמת חומר הלימודים, להפעיל קייטנות נופש לחולי סרטן ולבני משפחותיהם, להקים מחלקות לחולי סרטן בבתי החולים ברחבי הארץ ולממן את העסקתן של אחיות ועובדות סוציאליות, המסייעות לחולי הסרטן בבתי החולים ובמרפאות בקהילה.

כיום חיים בארץ כ - 120,000 חולי סרטן הנמצאים בטיפול או במעקב והנתונים מראים שמדי שנה נוספים אליהם כ – 25,000 חולים חדשים. אך יחד עם זאת, הודות לקידום המחקר ושימת דגש על שיפור אמצעי האבחון, הגילוי המוקדם והטיפול, חל גידול משמעותי במספר האנשים הנרפאים מן המחלה, כמו גם שיפור ניכר באיכות חייהם ורווחתם של המטופלים.

 

 © כל הזכויות שמורות לאגודה למלחמה בסרטן בישראל