לתרומה
חפש
דף הבית
הודעות הדובר

"מפתח קטן ללב- פתח גדול לנשמה" - פריט ייחודי לנוסעי אל על מבית היוצר של מיכל נגרין

19/06/2013

האגודה למלחמה בסרטן, חברת התעופה אל על ומיכל נגרין מזמינים את נוסעי אל על לרכוש פריט ייחודי - מחזיק מפתחות מעוצב, צבעוני ומרהיב ביופיו  "מפתח ללב שלך".

מחזיק המפתחות הינו עבודת יד מבית היוצר של מיכל נגרין, ויוצע לרכישה לנוסעי אל על בלבד במחיר מיוחד של 10 $ בלבד.

ההתרמה תלווה בסרטון שישודר בטיסות אל על בהשתתפותה של מיקה בת ה-13 שהחלימה מסרטן

כל ההכנסות ממכירת מחזיקי המפתחות - קודש לפעילות האגודה למלחמה בסרטן.

 

מירי זיו, מנכ"ל האגודה למלחמה בסרטן: "האגודה למלחמה בסרטן מובילה במשך למעלה מ- 60 שנה את המאבק במחלות הסרטן בארץ במטרה להפחית את התחלואה והתמותה. הפעילות הענפה של האגודה פונה לציבור הרחב בתחומים הקשורים לדרכי מניעה, ולאבחון מוקדם של מחלות הסרטן, כמו גם לחולים, מחלימים ובני משפחותיהם בנושאים הקשורים לטיפול, לשיפור איכות חייהם, ולשיקום.

 

אנו מודים מקרב לב למיכל נגרין, שבחרה לסייע ביצירתה הייחודית ולחברת אל על שנרתמה לפעילות.

אנו קוראים לציבור הנוסעים לרכוש את מחזיק המפתחות היפה ולתרום לפעילות האגודה."

 

לדברי מיכל נגרין: "מתוך הערכתי הרבה לעבודת הקודש של האגודה למלחמה בסרטן וחשיבות המפעל אותו היא מייצגת, נרתמתי באהבה גדולה ובמחויבות ליוזמה ברוכה זו של אל על והאגודה למלחמה סרטן ועיצבתי מחזיק מפתחות ייחודי, המשלב ומחבר בהרמוניה שני סמלים המייצגים עבורי את ליבת העשייה של האגודה - מפתח ולב שיחד, מהווים פתח ללב של כולנו.

מי ייתן ותרומתי הצנועה למען מטרה נעלה זו תשפר ולו במעט את איכות חייהם של החולים ותתרום לשיקומם".

 

יהודית גריסרו סמנכ"ל לקוחות ושירות באל על: "אל על מתגייסת שוב, ביחד עם האגודה למלחמה בסרטן והאמנית מיכל נגרין ועושה זאת באהבה גדולה ובמחויבות. אנו רואים חשיבות רבה בהתגייסות למען הקהילה ומאפשרים לנוסעינו לתרום למטרה נעלה זו, באמצעות המיזם החשוב הזה. השילוב של עסקים עם פעילות קהילתית הינו שילוב נכון התואם את דרכי פעולתה של אל על מזה שנים רבות".

 

מחזיק המפתחות ניתן לרכישה בדיוטי פרי בטיסות אל על.