לתרומה
חפש
ימי עיון, אירועים ופרוייקטים
אירועים

כדורסלניות בורוד

עוד בנושא

שחקניות קבוצת הנשים של מועדון הכדורסל עוצמה מודיעין נרתמו להגברת המודעות לאבחון מוקדם וטיפול בסרטן השד

 

רגע לפני פתיחת עונת הכדורסל, חברה הנהלת מועדון הכדורסל עוצמה מודיעין אל יו"ר סניף מודיעין של האגודה למלחמה בסרטן, שולה זק, במסגרת חודש המודעות הבינלאומי לסרטן השד.

 

הנהלת המועדון החליטה להצטרף לקמפיין החולצות הוורודות, שמטרתו עידוד בדיקה והגברת המודעות לחשיבות האבחון המוקדם של סרטן השד. 

כדורסלניות בורוד

קבוצת הנשים של המועדון, שהוקמה רק בתחילת העונה שעברה, ובסופה כבר עלתה לליגה הארצית והביאה כבוד רב למועדון, נרתמה למאמץ, והשחקניות נפגשו כולן - נשים ונערות תושבות מודיעין - על מגרש הכדורסל, כשכולן לבושות בוורוד, מוקפות בבלונים ורודים.

 

אחת משחקניות הקבוצה, החוקרת ד"ר גליה בלום, (בתמונה: שנייה מימין בשורה העליונה) מנהלת מחקר, שמומן על ידי האגודה למלחמה בסרטן, ועוסק בפיתוח חומרי זיהוי וריפוי.

שמעון סלל רוה רודריגז, מנהל מועדון הכדורסל עוצמה מודיעין, מדווח כי במועדון מושם דגש רב על מעורבות חברתית של שחקני המועדון בקהילה. "התפיסה שלנו היא, ששחקן או שחקנית, המייצגים את העיר שלנו בקבוצת ליגה רשמית, ראוי שיחזירו בחזרה לקהילה בה הם חיים ופועלים." הוא אומר, ומוסיף: "המלחמה בסרטן היא יעד חשוב, ואנחנו מצויים בתחילתו של שיתוף פעולה ארוך טווח עם סניף האגודה בעיר."

אוקטובר 2014