לתרומה
חפש
דף הבית
הודעות הדוברת

האגודה למלחמה בסרטן במרתון ירושלים

25/03/2022

במסגרת קבוצת ריצה של האגודה למלחמה בסרטן, ירוצו במרתון ירושלים, שיתקיים ביום שישי הקרוב, קבוצה של כ- 50 בני נוער, תלמידי כיתה י' בכפר אדומים. את הריצה הנערים מקדישים לזכרו של חברם אלי שמואלי ז"ל, שנפטר ממחלת הסרטן.בני נוער, חבריו של אלי שמואלי ז"ל רצים לזכרו


חדווה שמואלי, אמו של אלי שמואלי ז"ל: "הילדים היום בני 16, אך הם היו בני 11 בלבד כאשר חבר שלהם חלה. ההתמודדות של אלי היתה חלק מחייהם, היא עיצבה וביגרה אותם. אלי היה ילד חזק ואופטימי. הבגרות שבו אפשרה לו להתמודד עם המחלה ולנהל אותה. הוא נהג לשבת עם הרופאים ולשאול את כל השאלות, על הסיכונים, ההשלכות ותופעות הלוואי. הילדים ליוו את אלי מרגע גילוי המחלה ועד פטירתו ומלווים את המשפחה עד היום. אנחנו אוהבים ומעריכים את חבריו של אלי שלזכרו עוסקים בעזרה ונתינה."


מנכ"ל האגודה למלחמה בסרטן, משה בר חיים: "האגודה למלחמה בסרטן פועלת לטובת חינוך לאורח חיים בריא באמצעות פעילות גופנית ותזונה מאוזנת ולערכים של נתינה ועזרה לזולת. קבוצות רצים של האגודה למלחמה בסרטן משתתפים במרתון ירושלים באופן מסורתי ובכל שנה אנו קוראים לרצים לשדרג את החוויה ולשלב בה נתינה. קבוצת בני הנוער של כפר אדומים הם דוגמה לדור היפה הצומח בארץ, דור שיודע לתרום ולתת וגם משתתף בפעילות ספורטיבית איכותית ואנו גאים בהם."


מנכ"ל האגודה למלחמה בסרטן הזניק את מקצה ה - 5 ק"מ.


האגודה למלחמה בסרטן למען הילדים והילדות החולים ובני משפחותיהם:

מחלקת השיקום של האגודה למלחמה בסרטן, מקיימת פעילויות רווחה מגוונות לטובת ילדים וילדות ובני משפחותיהם: השלמת חומר נלמד, מחשב לילד חולה, ליווי חברתי-לימודי, נופש משפחות, ימי כיף ומופעים לילדים חולי סרטן, שירות ייעוץ לשיקום נוירו-פסיכו-אונקולוגי, שירות הדרכת הורים של ילד המתמודד עם סרטן, סיוע כספי ועוד.