לתרומה
חפש
מאגר המחקרים הקליניים באונקולוגיה בישראל
מחקרים קליניים - סרטן הדם והלימפה

מחקר פאזה Ib, רב-מרכזי להערכת VOB560 בשילוב עם MIK665 בחולי לימפומה שאינה הודג'קין נשנית/עמידה, לוקמיה מיאלואידית חריפה נשנית/עמידה, או מיאלומה נפוצה נשנית/עמידה (CVOB560A12101)

עוד בנושא

מחקר פאזה Ib, רב-מרכזי להערכת VOB560 בשילוב עם MIK665 בחולי לימפומה שאינה הודג'קין נשנית/עמידה, לוקמיה מיאלואידית חריפה נשנית/עמידה, או מיאלומה נפוצה נשנית/עמידה (CVOB560A12101)

VOB560-MIK665 Combination First in Human Trial in Patients With Hematological Malignancies (Relapsed/Refractory Non-Hodgkin Lymphoma, Relapsed/Refractory Acute Myeloid Leukemia, or Relapsed/Refractory Multiple Myeloma)

Protocol: CVOB560A12101

NCT04702425תאור המחקר

מחקר פאזה Ib, רב-מרכזי להערכת VOB560 בשילוב עם MIK665 בחולי לימפומה שאינה הודג'קין נשנית/עמידה, לוקמיה מיאלואידית חריפה נשנית/עמידה, או מיאלומה נפוצה נשנית/עמידה

***להסבר על השלבים השונים של מחקרים קליניים בטיפול במחלת הסרטן***תנאי קבלה עיקריים למחקר

  • נשים וגברים בגיל 18 ומעלה
  • אבחנה של אחת הממאירויות ההמטולוגיות הבאות: חולי לימפומה שאינה הודג'קין נשנית ו/או עמידה אשר קיבלו גדול ושווה 2 קווי טיפול ואינם מתאימים לטיפול במשטרים אחרים הידועים כטיפולים המעניקים תועלת קלינית, עם מחלה הניתנת למדידה, עם נגע נודלי בעל גבולות ברורים.
  • חולי מיאלומה נפוצה נשנית ו או עמידה אשר טופלו לפחות ב3 משטרים קודמים, לרבות IMiD, מעכב פרוטאזום, ונוגדן נגד CD38 ואינם מתאימים לטיפול במשטרים אחרים הידועים כטיפולים המעניקים תועלת קלינית. עם מחלה הניתנת למדידה.
  • חולי לוקמיה מיאלואידית חריפה (AML) נשנית ו/או עמידה, אבחנה מאושרת על ידי בדיקה פתולוגית ועם גדול או שווה ל-5 אחוז בלסטים במח העצם, בהם נכשלו כל הטיפולים הקונבנציונליים ושאינם מועמדים לטיפול מקובל, לרבות אינדוקציה חוזרת עבור חולי AML.
  • המטופל חייב להיות מועמד להליכי שאיבה ו/או ביופסיית מח עצם סדרתיים וחייב להיות מוכן לעבור שאיבה ו/או ביופסיית מח עצם במיון, במהלך ובסיום הטיפול במסגרת מחקר זה.
  • תנאי קבלה נוספים ומפורטים ותנאי אי קבלה יימסרו על ידי המרכז הרפואי.מרכזים רפואיים בהם מתקיים המחקר ופרטי איש הקשר

מרכז רפואי ע"ש סוראסקי (איכילוב), תל אביב

חוקרת ראשית: פרופ' עירית אביבי

ליצירת קשר עם צוות המחקר: 03-6947362, onco.research.referral@tlvmc.gov.il

עודכן: פברואר 2022


לפרטי המחקר באתר המחקרים הקליניים mytrial של משרד הבריאות

בחזרה לדף המחקרים>>