לתרומה
חפש
סרטן השד
חודש המודעות

להאיר בורוד 2014

עוד בנושא

הנשיא לשעבר שמעון פרס התגייס למען קידום המודעות לסרטן השד והאיר את מרכז פרס לשלום באור ורוד

הנשיא הפתיע בעניבה ורודה וקרא לנשים: לכו להיבדק!

 

הנשיא לשעבר שמעון פרס האיר את מרכז פרס לשלום באור ורוד, לרגל פתיחת חודש המודעות הבינלאומי לסרטן השד, המתקיים במהלך חודש אוקטובר וזאת במסגרת יוזמה משותפת של קבוצת החברות אסתי לאודר בישראל והאגודה למלחמה בסרטן. מדובר בחלק מקמפיין עולמי של קבוצת החברות  , המתקיים כבר למעלה מ- 20 שנה ומטרתו לעודד בדיקה מוקדמת ולהגביר את המודעות למלחמה בסרטן השד.

צרכז פרס לשלום מואר בורוד

השנה משיקות האגודה למלחמה בסרטן וקבוצת החברות  את פרוייקט "חולצה בורוד", במסגרתו עוצבה חולצה שחורה לגברים ולנשים עם הכיתוב This is a pink shirt.

 

החולצה תימכר ב- 49.90 ₪ וכל הסכום שייאסף ממכירתה יועבר כתרומה לאגודה למלחמה בסרטן.

הנשיא לשעבר שמעון פרס לחץ על מתג ההדלקה בורוד וקרא לנשים בישראל ללכת ולהיבדק:

״מרכז פרס לשלום צבוע בדרך כלל בצבע התקווה והיום אני גאה לצבוע אותו בורוד ולקרוא לכל הנשים בישראל לכו להבדק זה מציל חיים. אני שמח להרתם להעלאת המודעות לסרטן השד, וקורא למין החזק שמרו על הבריאות ולכו להבדק״.

 

איתי זמיר, מנכ״ל אסתי לאודר בישראל מסר כי "המטרה של הפרוייקט היא אחת והיא חשובה מכל: להזכיר לכל הנשים בישראל, כי בדיקה מוקדמת מצילה חיים. הפרוייקט השנה מאפשר לנשים ולגברים ללכת עם חולצה שתהווה באופן סטייליסטי ואופנתי תזכורת לבדיקה שמומלץ לקיים. בנוסף, כל מי שיקנה את החולצה ירגיש שותף לפעילות האגודה למלחמה בסרטן באמצעות התרומה שתועבר בשמו".

 

לדברי מירי זיו, מנכ"ל האגודה למלחמה בסרטן, "האגודה למלחמה בסרטן מובילה את המאבק בסרטן השד בכל החזיתות, החל ממחקר, קידום דרכי המניעה, הגילוי המוקדם, ועד שיפור דרכי הטיפול והשיקום של החולות והמחלימות. נכונותה של חברת אסתי לאודר להירתם למאבק בסרטן השד ראויה להערכה ומחזקת את פעילותינו ברמה הלאומית והבינלאומית".

שמעון פרס,איתי זמיר, מירי זיו, שירז טל, שירלי בוגנים

בתמונה מימין: איתי זמיר, שירז טל, שמעון פרס, שירלי בוגנים ומירי זיו

bul3 לחצו כאן לפרטים על החולצה הורודה ולרכישה

צילומים: לץ-וליץ סטודיו